5/5 - (3 votes)

Klocki Lego dostępne w ofercie taniaksiazka.pl to fascynująca rozrywka dla dziecka w każdym wieku. Od wielu lat klocki Lego zapewniają dzieciom kreatywną zabawę poprzez różnorodność motywów i tematów klocków. Lego uczy i bawi dzieci w ponad 40 różnych krajach na świecie i nieustannie rozwija się, aby zapewnić dzieciom co raz bardziej atrakcyjniejszą zabawę. Co więcej powstały również książki, aby skuteczniej rozwijać dziecięcą wyobraźnię.

LEGO Magical Ideas

Nowością w świecie LEGO  jest książka pod tytułem “Magical Ideas” wydawnictwa DK Lego Book, w której znajduje się 50 różnorodnych sposobów na zbudowanie przeróżnych stworzeń z klocków Lego. Książka daje dużo nowych możliwości do wykorzystania posiadanych kolekcji klocków Lego i stworzenie z nich zupełnie nowych postaci. Co więcej, jej zawartością są 32 nowe klocki, z których maluch może utworzyć smoka.

Książka “Magical Ideas” :

– rozwija wyobraźnię poprzez budowanie nowych figurek, postaci i stworzeń z kolekcji klocków już posiadanych,

– daje możliwość skonstruowania smoka LEGO z dołączonych do książki 32 nowych klocków,

– jest idealna dla dzieci w wieku powyżej 7 roku życia,

– jest dostępna w różnych wersjach językowych, w tym w języku angielskim, zatem rozwija również umiejętności językowe,

Mighty LEGO Mechs

Kolejną nowością tego roku jest książka Mighty LEGO Mechs, wydawnictwa DK LEGO Book. Książka ta zadowoli największego fana robotów i superbohaterów. Na każdej ze stron tej książki znajdują się szczegółowe i ciekawe opisy mechanicznych bohaterów LEGO. Mighty LEGO Mechs to książka dla prawdziwego fascynata robotów, chcącego poznać historię ich powstania oraz co daje im prawdziwą siłę i przewagę nad przeciwnikiem.

Książka “Mighty LEGO Mechs”:

– zadowoli każdego fana mechanicznych superbohaterów,

– zawiera 88 stron szczegółowych opisów mechów LEGO,

– pozwala na pogłębienie pasji i zainteresowań dziecka,

– jest dostępna w różnych wersjach językowych, zatem umożliwia w przystępny sposób naukę języków

LEGO Disney Princess. Build Your Own Adventure

Książka “EGO Disney Princess. Build Your Own Adventure” to niesamowita gratka dla miłośniczek księżniczek Disneya. Książka zawiera mnóstwo pomysłów do tworzenia i  postaci oraz innych elementów. Podsuwa ona dziecku 50 różnych pomysłów na budowanie elementów związanych z księżniczkami Disneya. Książka bogata jest w szczegółowe opisy i bogate ilustracje. Podzielona została na pięć rozdziałów, których to można znaleźć pomysły na zbudowanie świata Małej Syrenki, Mulan, Śpiącej Królewny, Pięknej oraz Kopciuszka. Dodatkowo książka zawiera figurkę Kopciuszka oraz klocki niezbędne do stworzenia jej bajecznej karocy. Zatem pozwala ona na stworzenie swojej własnej disneyowskiej przygody.

Książka “LEGO Disney Princess. Build Your Own Adventure”:

– jest doskonałym narzędziem rozwoju wyobraźni,

– jest spełnieniem marzeń każdej miłośniczki księżniczek Disneya,

– jest idealna dla dzieci powyżej 7 roku życia,

– zawiera pomysły na tworzenie świata dla Małej Syrenki, Mulan, Śpiącej Królewny, Pięknej i Kopciuszka

– dodatkowo zawiera figurkę Kopciuszka, klocki do zbudowania karocy Kopciuszka, zakładkę do książki i plakat z Kopciuszkiem,

– jest dostępna w różnych wersjach językowych, zatem umożliwia rozwój nauki języków.

LEGO Minifigure. Historia w obrazkach.

Książka “LEGO Minifigure. Historia w obrazkach” opowiada historię figurek LEGO. Pokazuje ich początki, rozwój oraz aktualne nowości. Opowiada również historię ich powstawania, zaczynając od drewnianych zabawek, przez wytworzenie pierwszych klocków LEGO do otwarcia pierwszego na świecie LEGO House. Ponad 250 stron bogato ilustrowanej książki w sposób przystępny umożliwia maluchom poznanie historii ich ulubionych zabawek. Zawiera ilustracje ponad 2000 figurek, które kiedykolwiek zostały wyprodukowane przez LEGO. Prezentem do książki jest figurka astronauty.

Książka “LEGO Minifigure. Historia w obrazkach”:

– w sposób przystępny i ciekawy umożliwia dziecku poznanie historii figurek LEGO,

– zapoznaje dziecko ze wszystkimi figurkami LEGO jakie kiedykolwiek powstały,

– rozwija w dziecku pasje i zainteresowania,

– zawiera prezent w postaci figurki astronauty,

– jest doskonała dla dzieci powyżej 9 roku życia,